Viss sākās ar to, ka daži draugi, lai brīvdienas pavadītu savādāk, nekā ierasts, nolēma sapulcēt vienkopus vēl citus draugus, arī draugu draugus, un visi kopā aktīvi atpūstos. Kopš tā laika ik pa diviem gadiem tiek rīkotas draugu sporta spēles. Draugi priecājas, paši priecājamies un esam priecīgi, ka draugi priecājas par mums!

Draugu sporta spēļu rīkošanu varētu dēvēt par pirmajiem sasniegumiem Nesēdi Mājās kopīgi organizēto pasākumu pieredzē. Atsevišķi katrs mūsu komandas aktīvists ir piedalījies dažādu lielākas un mazākas nozīmes pasākumu (gan sporta, gan izklaides) organizēšanā, plānošanā un to veiksmīgas norises nodrošināšanā. Bet kopā taču ir jautrāk! Kopā, pat pēc nogurdinošas darba nedēļas, var rast enerģiju visdažādākajām aktivitātēm- riteņbraukšanai, slēpošanai, skriešanai vai aizraujošam orientēšanās pārgājienam mežā.

Protams, arī mēs zinām, ka skatīšanās TV ekrānā, sēdēšana internetā, draugi un gluži vienkārši nekā nedarīšana ir kolosālas nodarbes, bez kurām ikdiena nav iedomājama. Tomēr Nesēdi Mājās komanda aicina izrauties no ikdienas vienmulības, ņemt pie rokas savus mīļos, radus, draugus un paziņas, un LAI ARĪ GURDUMS KĀJĀS- NESĒDI MĀJĀS!