Artūrs Pivors (Sīkais) - m.t. 26568325, e-pasts: info@nesedimajas.lv

Artūrs Pivors
Nesēdi Mājās idejas aizsācējs un kapteinis. Patīk komandēt un vērot, kā tiek izpildīti viņa dotie norādījumi. Kad nekomandē- makšķerē. Brīvajos brīžos starp komandēšanu un makšķerēšanu brauc ar riteni, slēpo, spēlē basketbolu un futbolu, var arī uzkāpt pa mākslīgo klinšu sienu. Bet tam visam pa vidu- dīdās; un nav svarīgi, vai dīdīšanās palīdzēs visu ātrāk izdarīt, vai nē. Galvenais ir dīdīties un dīdīt citus, tad arī pats jūtas ar sevi saskaņā un viss, viņaprāt, ātrāk virzās uz priekšu.

Īsumā - Nesēdi Mājās idejas autors un galvenais dīdītājs.

 

Armands Pivors (Armandito) - m.t. 25905054, e-pasts: info@nesedimajas.lv

Armands Pivors
Varētu teikt, ka visnopietnākais no Nesēdi Mājās komandas, bet tikai līdz brīdim, kad satiekas ar draugiem. Tad arī kūleņu mešana, ģērbtam kažokā M. Freimaņa balādes pavadījumā, nav nekas neparasts. Mācījies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un iegūtās zināšanas pielieto arī ikdienā. Zina visu par riteņiem un slēpēm, to smērēšanu, eļļošanu, labošanu un asināšanu. Tāpat Armands zina, ko darīt ar sniegadēļiem un skrituļslidām. Dažkārt piedalās slēpošanas un riteņbraukšanas sacensībās, labi orientējas (ne tikai slēpju un velosipēdu ražotāju firmu nosaukumos) un, protams, makšķerē.

Īsumā - projekta tehniskākais cilvēks ar labām zināšanām par dažādu veidu sporta inventāru.

 

Andris Krauja (Burkāns)

Andris KraujaKustīgākais un plastiskākais komandas dalībnieks. Deja pašlaik ir viņa lielā aizraušanās un skatoties uz viņu, aizraujas arī citi. Tomēr svarīgākais viņa ieguldījums projektā ir runāšana. Runā par visu un ar visiem, par tēmu un dažreiz arī nē, tomēr vienaldzīgs nepaliek neviens projekta „Nesēdi mājās" organizētā pasākuma apmeklētājs. Vēl Andri var satikt Zilajos kalnos ar aizbāztām ausīm (lasi- austiņām ausīs) skrienot, slēpojot, braucot ar riteni, peldot, kā arī trenējot meitenes spēlēt frisbiju. Vispār Andri var satikt daudzās vietās un daudzas ballītes bez viņa nav iedomājamas. No visa augstākminētā brīvajā laikā Andris labo veļasmašīnas un kā runā, šis brīvā laika pavadīšanas veids viņam padodas izcili.

Īsumā - projekta runas vīrs.

 

Artūrs Umulis (UT jeb Sanijs)

Arturs Umulis
Kaislīgs makšķernieks, kurš aktīvi laivo (dažkārt gadās arī pa kādai plostošanai) un vasarā kļūst par riteņa pavēlnieku, nav svešas arī skrituļslidas un orientēšanās. Artūrs ir neuzveicams šahists un tieši šī iemesla dēļ nepiedalās sacensībās. Ziemā ne tikai turpina makšķerēt, bet arī aizraujas ar skijoringu. Kā pats saka- esmu darītājs, nevis runātājs! Māk darīt un dara visu.

Īsumā - projekta svarīgākais darītājs un ballīšu iniciators.

 

Kristaps Kazarevskis (Sers Kipiks)

Kristaps Kazarevskis
Projekta informatīvo tehnoloģiju guru. Atbildīgs par to, lai visi globālajā tīmeklī zinātu, ka tā vietā, lai sēdētu mājās, vajag doties uz kādu no Nesēdi Mājās organizētajiem pasākumiem. Patīk gulēt. Ilgi. Attiecības ar riteņiem un slēpēm ir retas, toties spēcīgas. Vēl tiek saukts par mūzikas pavēlnieku un svētdienas makšķernieku. Tas gan vairāk aiz mazas skaudības, jo parasti tieši Kristapam tiek vislielākais loms.

Īsumā - projekta informatīvo tehnoloģiju pārvaldītājs.

 

Agita Paškeviča (Agi)

Agita
Zina, ko darīt ar papīriem, jo parasti tos apraksta ar projektam nepieciešamo informāciju. Brīvajos brīžos mētā šķīvīšus- spēlē frisbiju, bet var arī uzkāpt uz riteņa, skrituļslidām, slēpēm un sniegadēļa. Izmēģināts arī skijorings. Pašlaik aizraujas ne tikai ar kalnu skolas apmeklēšanu un mezglu siešanu, bet arī ar fotogrāfēšanu.

Īsumā - projekta papīru (dokumentu) sakārtotāja.