1. maijā, Tomē, Ķeguma novadā, “Ogre / Nesēdi Mājās” atklāja velo sacensību sezonu, piedaloties MySport MTB Kauss sacensībās, kurās uzrādīja labus rezultātus. Komandas braucēji pierādīja, ka nav pa ziemu slinkojuši, bet ir strādājuši pie rezultātu uzlabošanas.

Šoreiz, ņemot vērā, ka šīs ir pirmās sacensības šajā sezonā, vairāk braucēji izvēlējās pusmaratona distanci, kas palīdzēja sasniegt augsto 3. vietu komandu vērtējumā. Kā labākais šo distanci spēja pieviekt Armands Pivors, kurš savā vecuma grupā kāpa uz pjedestāla 1. pakāpiena, bet kopvērtējumā distanci finišēja 4. pozīcijā (zaudējot tikai vienu sekundi savam konkurentam cīņā par trešo vietu kopvērtējumā), 150 braucēju konkurencē. Aiz viņa sekoja Artūrs Pivors (38. vieta), Andris Krauja (40. vieta), Gints Golmeisters (46. vieta), Kristaps Kazarevskis (52. vieta), Ģirts Ratnieks (54. vieta) un turpat arī Arnis Vilčinskis (55. vieta).

Maratona distancē, arī 150 vīru konkurencē, starp komandas braucējiem ātrākais jau ierasti bija Oskars Mežals, kurš kopvērtējumā finišēja 39. pozīcijā, tikai 12 minūtes aiz uzvarētāja. Pēc tam sekoja Mārtiņš Ketners (99. vieta), Normunds Skrebelis (107. vieta), Guntars Vilciņš (120. vieta), kā arī šī gada debitante Ogres komandā un vienīgā sieviete, Daina Pastare (126.vieta), kura sevi pierādīja kā ātrāko maratona distances sievieti savā vecuma grupā un arī kāpa uz pjedestāla 1. pakāpiena.

Par interesantu faktu jāatzīst, ka pusmaratona distancē lielākajai daļai Ogres velo komandas braucēju rezultāti ir ļoti līdzīgi, kas dod iespēju palielināties veselīgai iekšējai konkurencei, likt trenēties vēl vairāk, lai pierādītu sevi pārējiem komandas biedriem.

Velokomandai ir iespēja startēt šajās un arī citās Latvijas MTB sacensībās, pateicoties atbalstītājiem Ogres novada domei, Ridneks riepu centrs, Mobilly, AGL–Auto, Metropole, Partner Broker un Brants RV.

Pievienot jaunu komentāru

Plain text

  • HTML tagi nav atļauti.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.