Kaut arī tika solīts lietus un daļa no komandas bija ar veselības problēmām, par spīti vēsajam laikam, ieradāmies Smiltenē, gatavi pēdējai šī gada cīņai - SEB velo maratona 6. posmam. Trase bija ļoti veiksmīgi izveidota, no braucējiem prasīja gan ātrumu, gan tehnisko sagatavotību. Trasē bija vairāki stāvi nobraucieni, smilšainas meža takas, kā arī bija jāšķērso upe. Kopumā četrās distancēs Smiltenē startēja 1907 dalībnieki.

Sporta klases līderis Oskars Mežals atkal spēja parādīt jaunu sezonas labāko rezultātu – 37. vieta, Mārtiņš Ketners – 97. vieta, Normunds Skrebelis – 102. vieta, Armands Pivors – 120. vieta, Guntars Vilciņš – 133. vieta.

Tautas klases līderis Uldis Robļevskis šoreiz 158. vietā, Gints Goldmeisters – 367. vieta, Andris Krauja – 591. vieta, Kristaps Kazarevskis – 688. vieta, Arnis Vilčinskis – 1129. vieta.

Starp šo un iepriekšējo SEB velo maratona posmu komandas labākie braucēji piedalījās arī tepat Ikšķilē, Zilajos kalnos notiekošajās, 24h Virši-A MTB sacensībās, kur, startējot četrinieku klasē, izcīnīja pirmo vietu. Sacensības notika 24 stundu garumā un bija īsts pārbaudījums. Kā arī īpaši jāuzslavē viens no komandas braucējiem- Normunds Skrebelis, kurš šīs sacensības aizvadīja solo klasē un trasē pavadīja gandrīz 22 stundas no vietas, izcīnot 9. vietu.

KKomandas braucēji pateicas atbalstītājiem, kuri visas sezonas garumā ir devuši iespēju piedalīties sacensībās – Ogres novada domei, Ridneks riepu centrs, Mobilly, AGL–Auto, Metropole, Partner Broker.

Šis bija pirmais gads jaunizveidotajai velo komandai un nākamajā gadā centīsimies sasniegt vēl labākus rezultātus. Šobrīd lielākā daļa komandas braucēji jau sāk gatavoties jaunajai sezonai ar treniņiem iekštelpās.

Pievienot jaunu komentāru

Plain text

  • HTML tagi nav atļauti.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.