Foto - plasma-power.lv

Veiksmīgi un bez īpašām grūtībām "Ogre/Nesedimajas.lv" velo komanda ir aizvadījusi SEB velo maratona 4. posmu Vietalvā. Kā jau īstā kalnu velisopēdu maratonā, tad arī šoreiz dažus komandas braucējus piemeklēja tehniskas grūtības un tika piedzīvoti pāris kritieni, bet tas šādās sacensībās pieder pie lietas un līdz nākamajam braucienam jau tiks aizmirsts. Vietalvas posma trase galvenokārt vijās cauri mežiem, bija kalnains, neiztika bez bīstamiem nobraucieniem un dažiem ātruma posmiem pa samērā gludu segumu.

No braucējiem galvenokārt vajadzētu izcelt Mārtiņu Ketneru sporta klasē un Ričardu Krūmiņu tautas klasē, kuri spēja uzlabot savu līdzšinējo sniegumu, pierādot, ka spēj ar katru SEB velo maratona posmu sasniegt ar vien labākus rezultātus. Tāpat arī pārējie turpina trenēties un progresēt ar katru sacensību posmu.

Sporta klasē labākais jau ierasti Oskars Mežals - 74. vieta, turpat arī Agnis Vikštreins - 79. vieta, Mārtiņš Ketners - 137. vieta, Normunds Skrebelis - 149. vieta, Guntars Vilciņš - 150. vieta. Diemžēl Armands Pivors veselības problēmu dēļ šoreiz nevarēja piedalīties sacensībās.

Tautas klasē par labāko komandas braucēju šoreiz izrādījās Gints Goldmeisters - 335. vieta, aiz sevis atstājot Uldi Robļevski - 542. vieta. Ričards Krūmiņš - 768. vieta, Andris Krauja - 840. vieta, Artūrs Pivors - 877. vieta, debitants Kristaps Kazarevskis - 940. vieta, Agris Beļājevs - 1107. vieta, Arnis Vilčinskis ar tehniskām problēmām, bet spītējot visam aizcīnījās līdz finišam 1122. vietā, Gundars Zagorskis - 1256. vieta,

Nākamais posms ir paredzēts Tukumā, 5. augustā. Komandas braucēji pateicas sponsoriem un atbalstītājiem, kuru dēļ Ogres velo komandai ir iespēja šogad piedalīties visos SEB MTB velo maratona posmos. Ar komandas sastāvu un atbalstītājiem ir iespējams iepazīties www.nesedimajas.lv sadaļā Velo komanda.

Foto - plasma-power.lv

Pievienot jaunu komentāru

Plain text

  • HTML tagi nav atļauti.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.