Fans stafete 2x30km distanču slēpošanā 2012


12.februārī Ogres Zilo kalnu trasē notika distanču slēpošanas sacensības 2x30 km stafetē ar masu startu, ko organizēja veikalu tīkls «Fans» sadarbībā ar projektu «Nesēdi mājās».

Sacensības pulcēja 22 vīriešu un 7 jauktās komandas. Vīriešu grupā jau no pirmajiem apļiem vadībā izvirzījās Talsu biatlona kluba otrā komanda (Kārlis Vanags, Gints Lūsis), kas līdz pat finišam noteica sacensību tempu.

Par otro vietu līdz 18.aplim savā starpā sīvi cīnījās komanda MySport (Lauris Purniņš, Mārcis Pērkons) un komanda Līčupieši (Rolands Rudzītis, Gatis Svētiņš). Tikai 19. aplī komandai MySport izdevās apdzīt Līčupiešus un pēc 24 apļiem sasniegt finišu otrajiem.

Jauktajā grupā sīvākā cīņa notika starp četrām komandām: OK Ogre, Fans Team, izturība.lv un Briksnis ziemā. Jau no pirmā apļa Raivo Kivlenieks (komanda OK Ogre) sevi pieteica kā iespējamais līderis un līdz 10.aplim (25 km) bija nodrošinājis krietnu pārsvaru (4 minūtes) pār konkurentiem.

Tomēr šajās sacensībās ir svarīgs ne vien ātrums, bet arī abu komandas biedru izturība, un jau 13.aplī notika līderu maiņa, kad vadību pārņēma komanda Briksnis ziemā. Briksnis ziemā spēja noturēt savas līderu pozīcijas un pēc 22 apļiem (60 km) finišēja pirmie. OK Ogre ieņēma otro vietu, Fans Team – trešo vietu.

Projekts «Nesēdi Mājās» pateicas visiem atbalstītājiem par palīdzību sacensību tapšanā, kā arī dalībniekiem, kas nenobijās no vēsā laika un garās distances. Tiekamies 2013. gadā!

Trase

Trases garums 2.5km, iespēja slēpot gan klasiskajā stilā gan slidsolī, apļa ietvaros būs divi gari, bet lēzeni kāpumi, viens īss un stāvs. Trase marķēta pilnā tās garuma, trases tiesneši rūpēsies par to, lai trasē atrastos tikai sportisti. Būs pieejams arī slēpju serviss, ja nu gadījumā kādam būs radušas problēmas ar nepareizu smēru izvēli. Starta finiša zonā būs iespēja sasildīties ar siltu tēju, kā arī nobaudīt ‘’AXA’’ ātri vārāmas putras un uz ugunskura sildītu zupu.

Trases karte

Trases karte

Starta vieta


Skatīt Fans slēpošanas stafete lielākā kartē