No 11.maija "Kārļa Smilktena Sporta klubs" Ogrē un Ikšķilē uzsāks aktīvas riteņbraukšanas nodarbības bērniem un jauniešiem, ko jau ziemas sezonā aizstās intensīvi slēpošanas treniņi.

Bērnu un jauniešu sagatavošanā pirmsspecializācijas periodā KS Sporta klubs veido īpašu hibrīdgrupu, kurā sportisti tiks trenēti riteņbraukšanā un distanču slēpošanā. Pavasarī un vasarā (pamatā bērni un jaunieši) tiks iesaistīti kalnu riteņbraukšanas nodarbībās, rudenī – vispārīgai fiziskai sagatavotībai papildus tiks veidotas nodarbības ar vieglatlētikas un vingrošanas elementiem, bet vecākajām grupām – rollerslēpošanas nodarbības, savukārt sniegotas ziemas gadījumā gatavošanās notiks distanču slēpošanā, bet, ja sniega nav, tad – rollerslēpošanā, riteņbraukšanā, vingrošanā un sporta spēlēs.

Treniņiem īpaši tiek aicināti 2003.–2005.gadā dzimušie zēnie un meitenes. Tomēr uz nodarbībām tiek gaidīti arī vecāki bērni un jaunieši, kuriem tiks piemērots vecumam atbilstošs treniņu process. Viss notiks pieredzējuša trenera vadībā un uzraudzībā. Treniņu ilgums – aptuveni pusotra stunda. 

Ogrē treniņu jeb izbraukšanas vieta – pirmdienās un trešdienās (plkst.16) – ir no biedrības "Nesēdi Mājās" veikala un darbnīcas Mālkalnes prospektā 26.

Ikšķilē – otrdienās un piektdienās (plkst.16) – ir no Ikšķiles vidusskolas sporta zāles.

Tādējādi Ogres un Ikšķiles bērniem trenēties riteņbraukšanā būs iespēja jau četras reizes nedēļā. Ogres sportisti aicināti piedalīties treniņos no Ikšķiles un otrādi.

Informācijai par treniņiem nepieciešamo inventāru, laikiem, grupām un līdzfinansējumu, lūdzu, sazināties ar treneri, zvanot: 28 643 643 vai rakstot e-pastu: info@veloskola.com.

Vairāk informācijas arī  www.veloskola.com

Pievienot jaunu komentāru

Plain text

  • HTML tagi nav atļauti.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.