Ogres velo komandas braucēji veiksmīgi aizvadījuši otro posmu SEB MTB velo maratonā. Diemžēl ne visi braucēji varēja finišēt ar labāko iespējamo rezultātu. Oskaru Mežalu piemeklēja tehniskas problēmas - jau drīz pēc starta plīsa viena no riepām un nācās to nomainīt, līdz ar to Oskars vairs nevarēja cīnīties par augstām vietām finišā. Savukārt Ģirts Veršūns jau ceturtajā trases kilometrā smagi krita, kā rezultātā viņš savainoja plecu un nevarēja turpināt sacensības.

Kā atzīst viens no komandas braucējiem, Artūrs Pivors, šī bija tiešām smaga trase ar daudz kāpumiem, kā arī garākais no visiem SEB MTB velo maratona posmiem, kas to padarīja par interesantāku, bet vienlīdz arī daudz grūtāku par iepriekšējo Cēsis - Valmiera posmu. Cerams, ka Ģirts ātri atkopsies no traumas - bet kā pats saka, viņam vēl veicoties, jo netālu no sava kritiena vietas redzējis, ka cits braucējs pēc kritiena lauza abas rokas un tika aiztransportēts ar ātro palīdzību.

"Ogre/Nesedimajas.lv" braucēju rezultāti sporta klasē - Agnis Vikštreins 98. vieta, Oskars Mežals 105. vieta, Normunds Skrebelis 143. vieta, Mārtiņš Ketners 156. vieta, Guntars Vilciņš 173. vieta, Armands Pivors 188. vieta. Pēc iepriekšējā posma komanda atrodas 15. vietā pēc kopvērtējuma.

Tautas klases braucēju rezultāti - Uldis Robļevskis 357.vieta, Gints Goldmeisters 455. vieta, Artūrs Pivors 512. vieta, Ričards Krūmiņš 896. vieta, Arnis Vilčinskis 950. vieta, Agris Beļājevs 1268. vieta, Kristaps Zagorskis 1330. vieta, Gundars Zagorskis 1401. vieta, Andris Krauja 1633. vieta. Komandu kopvērtējumā tautas klasē "Ogre/Nesedimajas.lv" pēc iepriekšējā posma ieņem 84. vietu.

"Ogre/Nesedimajas.lv" komandas braucēji jau sāk  gatavoties nākamajam posmam, kurš ir paredzēts 17. jūnijā Cēsīs. Kā arī pateicas sponsoriem un atbalstītājiem, kuru dēļ Ogres velo komandai ir iespēja šogad piedalīties visos SEB MTB velo maratona posmos.

Pievienot jaunu komentāru

Plain text

  • HTML tagi nav atļauti.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.