Zilo kalnu velokross 2015


Ar pirmajiem saules stariem, sākam arī velo sezonu. Kārtējo gadu sniega sega pie mums nebija tā biezākā un daudzi jau laicīgi ir sākuši mīt velo pedāļus, tāpēc vēlamies atklāt velo sacensību sezonu laicīgi, un, jau 4. aprīlī aicinam visus piedalīties Zilo kalnu velokrosā, dabas parkā "Ogres Zilie kalni", starts plkst. 11:00.

Sacensības notiks īpaši izveidotā velo krosa trasē, kur viena apļa garums būs 5km. Tātad, lai veiktu savu distanci, dalībniekiem būs jāveic attiecīgs apļu skaits. Kā jau sezonas sākumam ierasts, trase nebūs ar īpaši augstu grūtības pakāpi un būs veicama jebkurai sagatavotības pakāpei, arī tiem, kuriem šis brauciens būs pirmais šajā gadā.

Tiem, kuri baidās no lietus un sliktā laika, starta finiša zonā būs pieejamas vairākas teltis, kur paslēpties no lietus. Pagaidām ceram sestdien iztikt bez lietus, bet jebkurā gadījumā visiem būs pieejams liels ugunskurs un silta tēja gan dalībniekiem, gan atbalstītājiem. Kā arī, protams, silta maltīte visiem dalībniekiem.

Balvas

S un V grupu pirmo trīs vietu ieguvēji iegūst naudas balvas
1. vieta = 100 Eur Galactico dāvanu karte
2. vieta = 50 Eur Galactico dāvanu karte
3. vieta = 25 Eur Galactico dāvanu karte

Naudas balvas visi trīs sportisti(es) saņem, ja grupā piedalās vismaz seši cilvēki. Ja dalībnieki ir no 5 lidz 3, tad naudas balvu saņem tikai 1. vieta, otrā un trešā - balvas no atbalstītājiem.  Ja grupā startē mazāk par 3 dalībniekiem, tad dalībnieki saņem tikai atbalstītāju sagādātās balvas.

Licences

Sacensības ir iekļautas LRF kalendārā, līdz ar to var startēt gan UCI, gan nacionālo licenšu īpašnieki, kā arī visi, kuriem nav licences.