Biedrība “Nesēdi Mājās” sadarbībā ar Ziedot.lv aicina uz labdarības velobraucienu Ogrē 19. maijā plkst. 15:00 (pēc Līkā tilta regates), lai savāktu nepieciešamos līdzekļus Līgas ārstēšanai. Aicinām uz Līkā tilta regati ierasties jau ar velosipēdiem un uzreiz pēc tā doties kopīgā izklaides braucienā. Ceļa kājai (vējam) mūsu Ogres mākslinieki priecēs ar dažādiem priekšnesumiem, kuru laikā būs iespējams piedalīties Ziedot.lv rīkotajā atbalsta akcijā.

Līgai Taukulei, 24 gadus vecai meitenei, šobrīd vajag līdzcilvēku atbalstu, lai nodrošinātu fizioterapiju turpmākajiem 12 mēnešiem. Aplūkojot Līgas ikdienas gaitas, viņa sevi pierāda kā sociāli aktīvu jaunieti, taču ir viena nelaime – Līga jau kopš mazotnes slimo ar bērnu cerebrālo trieku. Viņa pārvietojas ratiņkrēslā un ir pilnībā atkarīga no apkārtējo atbalsta un palīdzības. Ja ar kopīgiem spēkiem un sabiedrības atbalstu būs iespēja Līgai nodrošināt fizioterapeita nodarbības, tad meitenei ir reālas cerības piecelties no ratiņkrēsla un sākt pašai staigāt. Kursu apmaksai nepieciešami 960 Ls no kuriem gandrīz puse jau ir savākta.

Velobrauciens ilgs apmēram 30 minūtes un būs pa spēkam jebkuram. Priecāsimies par katru pedāļu mīšanas entuziastu, gan uz divriteņiem, gan vienriteņiem un trīsriteņiem. Pirms starta piebiedroties kompānijā aicinām arī velobraucēju uzmundrinātājus. Tāpat riteņbraucēju rindas papildināt sola "Ogre/Nesedimajas.lv" velobraucēji. Mūsu mērķis ir popularizēt velo kultūru, aktīvo atpūtu, kā arī palīdzēt savākt Līgai nepieciešamo naudas summu.

Vēl Līgai iespējams palīdzēt:

  • ziedojot ziedojumu kastītēs "Maxima" veikalos visā Latvijā;

  • iegādājoties kādu no īpašajiem otrreizējās pārstrādes garšvielu traukiem "Maxima XX" un "Maxima XXX" veikalos (vairāk par garšvielu trauku kolekciju www.laimigailatvijai.lv);

  • zvanot uz ziedojumu tālruni 90067009 (ziedojums – 1 Ls);

  • ziedojot ar internetbankas palīdzību, norādot "Palīdzība Līgai Taukulei" (sīkāka informācija http://www.ziedot.lv/lv/project/1413).

Velo braucienu organizē biedrība "Nesēdi Mājās" sadarbībā ar Ziedot.lv. Mūs atbalsta Ogres Rotarakt klubs, Digitālā pele, Bright.lv, Uzvelckreklu.lv, kā arī Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra.

Pievienot jaunu komentāru

Plain text

  • HTML tagi nav atļauti.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.